AKCJA ZIMA 2022

+420 800 110 700

Niewiążące zapytanie
Niewiążące zapytanie
Wstęp
Informacje dla konsumentów

Informacje dla konsumentów

Informace o mimosoudním řešení spotřebitelských sporů (ADR)

Česká obchodní inspekce (ČOI) se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha, IČ: 00020869, internetová adresa https://www.coi.cz , bližší informace naleznete rovněž na internetových stránkách https://adr.coi.cz je kontaktním místem dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 524/2013 ze dne 21. května 2013 o řešení spotřebitelských sporů je určena pro řešení spotřebitelských sporů (tzv. ADR).

U České obchodní inspekce má spotřebitel možnost podat návrh prostřednictvím on-line formuláře, dostupného na internetových stránkách České obchodní inspekce: https://adr.coi.cz/cs.

Spotřebitel může podat návrh u České obchodní inspekce nebo pověřeného subjektu nejpozději 1 rok ode dne, kdy uplatil své právo, které je předmětem sporu, u prodávajícího poprvé.

Jestliže sporné strany nejsou spokojené s kvalitou mimosoudního řešení spotřebitelského sporu a domnívají se, že v průběhu řízení došlo k porušení Pravidel pro mimosoudní řešení spotřebitelských sporů, mohou podat stížnost na adresu Ministerstva průmyslu a obchodu nebo na e-mailovou adresu adr@mpo.cz
Bezpłatna konsultacja
|
Niezobowiązująca konsultacja
OPINIE
crossmenuchevron-up