AKCE ZIMA 2022

volejte zdarma

 800 110 700

nezávazná poptávka
nezávazná poptávka
Úvod
Zastřešení bazénů

Zastřešení bazénů

od 50.000 Kč
Plavte v létě, plavte v zimě
E-SHOP

Jak na špatné počasí? Zastřešení bazénů

Nedělejte si starosti s počasím. Ani s ročním obdobím. Užívejte si venkovního koupání až 9 měsíců v roce, místo obvyklých dvou až čtyř. Ušetříte také čas, o vodu v bazénu se nemusíte tolik starat. Konstrukce zamezí znečištění venkovními vlivy: už nemusíte lovit žádné listy! Podívejte se na naši nabídku, najdete tam elegantní a hlavně funkční konstrukce. Nebráníme se ani atypickým zakázkám, přání zákazníka je pro nás vždy na prvním místě. Nechte si zpříjemnit bydlení.
1000+
realizací
20+
let praxe

Výhody

Cena odpovídá kvalitě

Cena od 50.000 Kč. Prvotřídní materiály, které odolají přírodním vlivům a zároveň mají inteligentní design

Tři státy

Provádíme realizace na území Česka, Slovenska i Polska.

Nestandardní zakázky

Zvládáme jak malé, tak i velké zakázky, a to od 50 000 Kč, 85 000 Kč a od 150 000 Kč.

Atypická řešení

Rozměry a design na míru a dle přání a potřeb klienta. Bez příplatku.

Koupejte se 9, my děláme 12!

Děláme 12 měsíců v roce, abyste se vy mohli koupat 9.

Listy na stromy, ne do bazénu

Ušetříte čas, který byste strávili vytahováním listů z vody.

Odolnost

Používáme vysoce kvalitní materiály, které odolají přírodním vlivům.

Atypické zakázky

Výsledná práce bude odpovídat vašim představám, i když jde o atypické požadavky.
RADY

Jak vybrat zastřešení bazénu

Každý bazén je jiný a stejně tak je jiná každá zahrada. Jak vybrat zastřešení, které bude vizuálně ladit, ale také splní všechny vaše představy? To vše záleží na následujících parametrech.
Systém
Hned na začátku si můžete vybrat, jak se vlastně chcete do bazénu dostat. Může to být klasická varianta, kdy se do prostoru bazénu vejdete vestavěnými dveřmi. Nebo si můžete vybrat čím dál více populární trend, a to je posuvný systém. Výhodou posuvného systému je jeho flexibilita. Když je venku hezky, můžete střechu otevřít díky posuvnému systému. Když venku prší, můžete střechu nechat zavřenou a užívat si koupání.

Voda bude vždy příjemná, málokdy bude studená, je ohřívána sluncem i za špatného počasí.
Výška
Tento faktor určuje, zda můžete v prostoru bazénu stát, aniž byste byli ve vodě. Pokud se rozhodnete pro vyšší zastřešení bazénu, tak si do vnitřního prostoru zastřešení můžete dát například křeslo, kde můžete odpočívat po plavání. Výhodou vyššího zastřešení je samozřejmě pohodlí a to, že bazén můžete využívat až 9 měsíců v roce, tedy i mimo sezonu.

Výhodou nižšího zastřešení je to, že svou výškou nijak nezasahuje do vašeho výhledu.
Kolejnice
Díky kolejnicovému systému s ložisky na kolečkách dosáhnete zvýšení pohodlí. Zastřešením můžete šoupat na obě strany a toto šoupání je jednodušší, než s obyčejným posuvným systémem.
Typ výplně
Na výběr jsou dvě varianty. Dutinková výplň je cenově výhodnější varianta a umožňuje rychlejší ohřev vody. Její údržba je rovněž méně náročná a je lepší i v případě odření - škrábance na dutinkové výplni skoro nejdou vidět. Plná výplň disponuje podobnými  výhodami, jako dutinková, nicméně vypadá jako plné sklo a působí tedy luxusnějším dojmem.

U obou variant rozhoduje jejich tloušťka. Pro co největší životnost vybírejte tloušťku výplně nad 1 cm.
Zámek
Jde o bezpečnostní prvek, který zamezí nedovolenému vstupu jak vašim ratolestem, tak domácím mazlíčkům. A ochrání bazén před nezvanými hosty.
Nevíte si rady?
Nevadí. Dokážeme poradit, společně objevíme to ideální řešení právě pro vás.
jak na to

Jak se starat o bazénové zastřešení

Nejde o náročnou péči, naše konstrukce nejsou jen vizuálně hezké a účelné, ale také uživatelsky přívětivé. Rádi zodpovíme jakékoliv dotazy ohledně údržby.
Znečištění
Máte na průhledných výplních z polykarbonátu např. bláto? Své zastřešení opět rozzáříte proudem vlažné vody. Pokud jde o silnější znečištění, tak můžete použít mýdlovou vodu. Nepoužívejte drsné kartáče, ostré předměty, agresivní pasty a přípravky obsahující aceton, benzín, benzol, nebo čisticí prášek. Můžete použít volně dostupné prostředky na nádobí. Umývání polykarbonátu se vyhněte, pokud je rozpálen od slunce. Počkejte, až se teplota trochu sníží. Pozornost byste měli věnovat i posuvným či kolejnicovým systémům. S použitím metličky odstraňte napadané listí, kamínky, větvičky a podobné věci, které tam nepatří.
Venkovní vlivy
Naše konstrukce jsou z prvotřídních materiálů, jsou bytelné a odolné. Jsou však přírodní živly, které dokáží poškodit povrch zastřešení. Například kroupy. Doporučujeme přetáhnout bazén plachtou nebo něčím podobným, abyste zamezili drobným oděrkám a škrábancům.

Při silném větru zastřešení natáhněte nad bazén a nechte jej pečlivě uzavřené a zamknuté, aby nedošlo k tomu, čemu se u nás v praxi říká odlétnutí.
Voda a vlhkost
Naše konstrukce jsou odolné vůči vodě i vlhkosti, nemusíte si s nimi tedy lámat hlavu. Voda v kapalném skupenství nic neudělá, pozor si však musíte dávat na skupenství pevné…

Příroda může poškodit konstrukci hlavně v zimních měsících. Dohlédněte na to, aby na konstrukci nebylo příliš mnoho sněhu.
Bezplatná konzultace
HODNOCENÍ
|
NEzávazNá poptávKa
crossmenuchevron-up